| Paraschiva_Plesca_1971 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai buna aplicatie cu exercitii pentru slabit?

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Exercitiul 1: nu mai bea altceva in afara de apa.
exercitiul 2: nu mai manca nimic care contine zahar.
exercitiul 3: nu mai manca nimic care contine faina.
exercitiul 4: nu mai manca nimic care contine orez.
exercitiul 5: nu mai manca nimic care contine cartofi.
exercitiul 6: nu mai manca nimic care contine cereale.

fa asta 1 luna si garantat slabesti 3-5 kile.

| Paraschiva_Plesca_1971 explică (pentru peperonies):

Multumesc pentru sfat deja tin asta de 2 luni si cartofi sunt buni atata timp cat sunt fierti sau copti, iti amintesc ca si cartofii sunt legume, dar eu am cerut altceva

| peperonies a răspuns (pentru Paraschiva_Plesca_1971):

Cartofii indiferent de modul de preparare ingrasa. nu exista exercitii pentru slabit. exista doar dieta pentru slabit. exercitiile ajuta sistemul muscular, cardio-respirator dar slabitul se realizeaza prin alte mecanisme.

| GPA a răspuns:

Sala

| Paraschiva_Plesca_1971 explică (pentru GPA):

Daca as avea timp crezi ca nu as merge?! happy un raspuns mai folositpr nu ai? happy

| WeakCats a răspuns:

Toate sunt bune. Sunt aproape la fel. Dar poti sa le pui doar pe cele diferite si vei avea mai multe exercitii diferite.