| aisha01eu a întrebat:

Dupa parerea si experienta voastra, Tinder este o aplicatie pentru a-ti face un iubit / a sau doar pentru sex?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie,asta tine de respectiva persoana nu de tinder,unde sau intarnit pe un joc online si au format o familie sau pe TPU,am auzit un caz inclusiv aici, dar multi pe net cauta doar sex, barbatul cauta sex apoi iubeste, femeile iubesc apoi fac sex, nu stiai asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Intra pe site-ul respectiv, fiindca doar incercand iti vei da seama daca ai succes in a-ti gasi perechea potrivita. big grin

| OldSoul a răspuns:

Aplicatia e pentru a intalni persoane noi.
Daca interesele sunt comune, se poate ajunge la sex, sau la o relatie. Iar asta tine doar de persoanele in cauza.

| cyupaku a răspuns:

Cum este si firec, intai iti faci iubit si apoi faci sex! in aceasta ordine

| bogdan72 a răspuns:

Ambele

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

E pierdere de timp

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu zic varianta 2