| Paix a întrebat:

Dymatize Super mass gainer sau Serious Mass?
Greu de ales, ambele am valori nutritionale cam aproape egale, dar totusi care este mai de calitate si bun?
Astept pareri, multumesc.

2 răspunsuri:
| DuzzyDrey a răspuns:

Merg pe Dymatize, daca esti ectomorf si vrei sa iei in greutate destul de repede si un procentaj destul de bunicel de 70%-30% grasime ( ceea ce e un procentaj bun) dymatize, l-am luat pentru aproape un an, si si-a facut treaba super bine. raportul calitate/pret e ok, deci dymatize.
Dar si serious mass este super ok, nu prea sunt diferente decat firma ceea ce dymatize din punctul meu de vedere are un + peste ON. big grin

| StoicaVladutz32 a răspuns:

Super mass gainer e foarte bun. A luat un prieten de-al meu si a fost foarte multumit. De celalalt nu am auzit, dar pentru ca acel prieten a luat Super mass gainer, ti-l recomand. Si ca sa te fac sa ai incredere in Super mass gainer, iti zic ca prietenul meu, a facut culturism ceva timp, iar acum la 17 ani (aproape 18) e campion national la skandenberg (juniori) si a luat locul 4 la senioriwinking deci eu zic l-a ajutat foarte mult super mass gainer.