| HelpMe4Life a întrebat:

E adevarat ca dupa antrenament corpul absoarbe cel mai bine nutrienti.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, de chestia asta se ocupa ficatul daca nu ma insel

| Eastwood a răspuns:

Nu neaparat, depinde si de corp!

| alin100 a răspuns:

Da,este adevarat, deoarece tu in timpul antrenamentului arzi Kcalorii, iar acelea se absorb cel mai bine dupa antrenament.Masa post-antrenament este cea mai importanta masa cand pui masa musculara.

| Skiller1997 a răspuns:

Depinde de corp si de ani

| IvanAdrian1999 a răspuns:

Eu zic ca da pentru ca dupa antrenament
muschii trebuie sa arda ceva pentru a se reface si de acolo si "mitul " happy.

| andrei228ro a răspuns:

Da este foarte adevarat! Eia o proteina de buna calitate cu dextroza si vei vedea o recuperare si crestere musculara buna si calitativa. Eu folosesc dextroxa de la natural plus si max protein. Si de calitate foarte buna.

| HelpMe4Life explică:

Bravo Alexandru978.A fost un test de curiozitate.Ai raspuns perfect.Multumesc!