| cOnTexT a întrebat:

E bun abdtronicul ala de la tv? Sa mentina macar happy ca abdomen am, dar mie cam lene sa tot fac abdomene.

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Hmm, nu stiam ce este acel abdtronic dar mai facut curios, uite ce am mai gasit pe youtube niste pareri "The people that says ab tronic don't works has wrong! The first version of ab tronic only make ur body Harder but the second version make abs in about a month, But you is need to eat right thing to see the results / Martin" eu cred ca pentru mentinere ar fi bun, cred nu stiu sigur! si cred ca vei suferi decat placere daca te uiti pe youtube la lumea care il foloseste toti urla laughing

8 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu cumpara porcaria aia! Nu te ajuta cu nimic.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă tu crezi în iluzii, aruncă cu banii ca să să te enervezi!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Nu sunt mai cu moț dar nu te sfătuiesc să cumperi, nu are calitate și vei fi dezamăgită.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scuze de confuzie dar nu numai cu tine vorbesc aici...
O seară plăcută și vezi pe ce arunci banii, domnule!
Pa, pa.

| cOnTexT explică:

@Legiuitoarea(de asta am intrebat, dar na, trebuie sa fi tu mai cu mot(z)
@Andrei
ati folosit macar de spuneti ca nu merge? sau iar judecati o carte dupa coperta?

| cOnTexT explică:

@Legiuitoarea Tot fata crezi ca sunt laughing, dupa jumate de an in care vorbim happy?

| cOnTexT explică:

@Legiuitoarea era logic, Critical, Criticala... etchappy intelegi tu.