| Argonto a întrebat:

E bun acest produs preworkout? Caut ceva fara creatină. https://www.emag.ro/......D24XW9BBM/

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Creatina este un aminoacid. Aminoacidul este o parte a proteinei descompusa de tubul digestiv. Preworkout este un ansamblu de cafeina și alte termogenice. E o diferența enorma între ele. Doar ca ai mult de citit ca să înțelegi aceasta diferența și sa ieși din aceasta mare confuzie. Partea cea mai grea în acest sport sau stil de viata este sa selectezi informația. Asta înseamnă studiu. Nu e greu. Inseamna sa nu te lasi ușor păcălit. Citește despre creatina și despre prework-out cât de mult poți si apoi revino. Ce spui tu acum e cam diferența între menghina și elicopter.