| Losnams a întrebat:

E mai bine cu sau fara pariuri?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fara pariuri!

| OldSoul a răspuns:

Fara, macar ramai cu banii in portofel.
Nu stiu cum a fost la altii, dar la mine, cam cat am bagat, tot cam atat am scos, acum desigur prin aproximatie, nu am stat sa-mi notez toate detaliile.

| Nemessys a răspuns:

Cu pariuri. Insa alea mai putin riscante. Cum ar fi loto. (bine. asta e mai mult un joc de noroc) dar eu zic ca merita. happy Sau mai poate exista orice altceva, dar ala e singurul pe care-l stiu eu. Si e destul de ok daca nu ai probleme mintale. Adica stii cum se spune. ca de pariuri poti deveni dependent.

| Clorox a răspuns:

E mai bine sa ai capul pe umeri... Daca ai avea capul pe umeri ti-ai da seama si singur ca e bine sau nu.

| mudokins78 a răspuns:

E mai bine fara!
prafu sa se aleaga de ele!

| DaniAdrian a răspuns:

Fara

| Vidacu69 a răspuns:

Depinde,poate te pica norocu,sau poate mergi asa in continuare,gen bagi de nu stiu cate ori,castigi o data bine, te ambitionezi mai bagi iar, sau te poti duce din ce in ce mai jos, dar eu personal prefer fara pariuri, poate doar de distractie o data cine stie cand.