| popmirgea1999 a întrebat:

E rusinos sa ma imbrac numai sport?(adica in treninguri sport) nu-mi place in blugi si din astealaughing e rusinos?big grin in trening sport ma simt mai comod si ala e stilul meubig grin:X:X:X

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Totusi ti-as recomanda in paralel si o tinuta mai,, de oras,,.O poti adapta stilului,, sport,, dar uneori e recomandabil sa exteriorizam putina eleganta.Combinatia da bine, dar treningurile purtate permanent nu prea dau aspectul unei persoane ingrijite.

| SmoKeD a răspuns:

Nu este rusinos si mie imi plac pantaloii de trening si colegii mai rad de mine ca vin in pantaloni de trening afara dar nu-i bag in seama. Daca asa te simti tu comod nu trebuie sa asculti sfaturile altora. Funda?

| Ghost99 a răspuns:

Nu e deloc rusinos eu ma imbrac numai sport Funda frate?

| Deeateo a răspuns:

Daca tu te simti bine poti sa porti ce vrei!

| Beny_Vas_1997 a răspuns:

Nu este rusinos de loc... daca asa te simti tu mai bine poartai happy