| BybyBlondina a întrebat:

Miercuri am sport si nu vreau sa ma imbrac in trening. O scuza pe care sa i-o spun dn-lui profesor? Fndta...Am incercat sa ii spun ca nu ma simt bine dar nu mai merge!

Răspuns Câştigător
| Robii a răspuns:

Hmmm...nu stiu ai putea sa ii spui ca:
1. M-i s-a murdarit traning-ul.
2.Am fost foarte racita si m-a rugat mama sa nu fac miscare
3. M-a doare burta rau si nu ma pot misca(cu asta pleci si acasalaughing

13 răspunsuri:
| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pui si tu pe o femeie sa scrie o scutire big grin

funda?

| Ofiintă a răspuns:

Ca ai probleme de zi adica menstruatie s-au daca nu ii spui ca esti racita si incerci sa faci ceva ca sa fi rosie si plictisita plus cu tuse si stranuturi.

| baaang a răspuns:

:ii zici "plus". si cred ca isi va da seama.ca ai probleme. feminineehee hee
sau.
ca ti-ai intors picioru.si vrei sa te duci la doctor.
cu ocazia asta te mai lasa sa pleci`happy[bineinteles uh nu mergi la doctor. da pe el/ea il/o faci sa creada asta].
sau.
ii zici mamei tale sa scrie un bilet.cum ca esti racita.
sau.
nu te duci la ora[simpluwinking].
baftaa>::dd

| Scumpy90 a răspuns:

Pai ii bagi pe aia cu

1. esti pe stophee hee big grin
2. ai fost la sala si ai facut febra si nu poti sa faci miscari
3. ca ai dureri de oase...

nu stiu dar la mine merge... cu toate 3 big grin

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Hmm, pot sa stiu si eu de ce nu vrei? happy

| ιυвιтα a răspuns:

Poi ii poti spune ca esti pe stop si te doare burta, eu asa fac si mergelaughing
Bineinteles daca esti fatalaughing

| madasuk a răspuns:

Pai ii sp ca nu poti face sportul deoarece esti pe... asa si daca zice ca il faci si atunci inseamna ca are ceva cu tine laughing

| mejustme444 a răspuns:

Haha si eu miercurea am sport si mereu incerc una dintre aceste scuze:-sunt racita si nu pot face sportul...
-am o problema intima...(daca esti fata)
-sa iti scrie maicata pe o hartie ca trebuie sa te invoiesti de la ora pentru. ca ai o problema de sanatate
-ai hainele la spalat.
(funda?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i spui ca ti-ai uitat treningul acasa. Doar no sa te puna sa faci in blugi sau fusta sau ceva de genul asta nu? Sau, poti ruga pe cineva sa-ti faca o scutire medicala(un doctor evident) nu o duci, cumperi scutiri si le completezi tu singura. Asta merge si cand chiulesti.

| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Iti spun eu una simpla si necostisituare,merge mereu,e garantata pentru ca sunt antrenor de fittnes in timpul liber si mereu le aud spunand:ca si-au spalat echipamentu sau ceva de genu, dar u poti sa-i spui simplu:Am vrut sa ma imbrac in pauza si mi sa-au rupt panalonii, daca nu te crede invita-l la tomberonu de langa scoala si sigur nu o sa mearga.Bafta!

| eve7202 a răspuns:

Ii zici ca ai uitat echipamentu de sport acasa... sau ca l-ai pus la spalat si ai uitat ca ai ora de sporttonguelaughing Mie mi-a mersbig grin

| znK a răspuns:

Scuza perfecta nu poti sa vii in trening deoarece dupa aceea trebuie sa te duci sa te vezi cu un baiat si nu ai unde sa te schimbi si sa ii promiti ca te duci ora viitoare

| Vatto_Remy_1991 a răspuns:

Trist