| popmirgea1999 a întrebat:

NU MAI POT!

Luni m-am despartit de prietena mea, adica mai exact ea mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine. Mi-a zis ca sunt un fraier si ca nu mai vrea sa fie cu mine. Mi-a zis ca nu am atatia bani(cert e ca nu am fff multi bani, adica parintii mei nu au sa-mi dea de sa ii arunc) dar de fiecare data cand ieseam in oras eu ii plateam consumatia. Mi-a zis ca nu-i place cum ma imbrac(ma imbrac doar in trening, doar in trening ma simt comod si cateodata mai ma imbrac si in jeansi) Luni m-a asteptat in parc cu actualul ei prieten si mi-a zis in fata ca SUNT UN FRAIER SI UN PROST. Plang in continuu. O iubesc foarte mult si nu stiu ce sa ma fac. NIste sfaturi va rog frumos... Cred ca morcrying((((

Nu-mi spuneti ca timpul le va rezolva pe toate si ca asa a fost sa fie si ca o sa-mi gasesc alta. Multumesc multtt

3 răspunsuri:
| Alicia98 a răspuns:

Gaseste-ti alta fata, asa uiti de cea veche si in plus o sa vada ca ea nu inseamna asa mult. Oricum nu merita sa suferi dupa nici o persoana sau sa pui suflet in relatii. Sunt destule fete dragute pe lume!
Bafta! happy

| ely363 a răspuns:

Uite, dacă ea ţia spus asa ceva înseamna ca tipa s-a folosit de tine (făra suparare). Nu te mai gandi la ea, de exempu, incearca si tu sa te joci in retea Minecraft sau un joc de asta... Laso in pace, fata e tare nesimtita daca tia putut spune in fata ca esti fraier! In locul tau as fi tiparit o poza cu ea si as fii aruncat cu sageti! Adica, cum poti sa mai iubesti o persoana care dupa ce SE PREFACE ca cica te iubeste te lasa asa, cu nepasare! Daca ar fi fost o persoana buna tear fii placut asa cum esti! In fine, o sa-ti gasesti pe altcineva, viata nu se opreşte aici!

| Byana01 a răspuns:

Buna adevarul e dureros dar chiar te-a luat de fraier( imi cer scuze dar folosesc cuvantul spus de ea) atata timp cat iti vroia banii tai, nu pe tine, nu era destul ca platesti consumatia? e un gest foarte frumos din partea ta dar asta nu inseamna ca trebuie sa-i dai si bani, so imbraci sau cine stie ce vroia ea, si faza cu actualul prieten...e deja prea mult.Incearca sa-ti ocupi timpul iesind cu prietenii, jucandu-te pe tel, fa ceca tipa nu merita nici sa-i dai buna pe strada.Succes