| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

E surpriza în opinia voastra ca a câștigat Sevilia în fata lui Inter in finala UEL? Pentru mine da este o surpriza. Voi ce spuneți?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu a fost tocmai o surpriza, inainte de meci ma gandeam ca echipele au sanse egale la castig si chiar asa a fost.
De fapt finala a fost castigata pe marea greseala a lui Lukaku, si-a dat un autogol de generic. Nu se stie cine ar fi castigat daca nu era autogolul.

| Bruno92 a răspuns:

Nu ma asteptam ..nop nu este nici o surpriza, sevilla e o echipa mare '.

| readytofly a răspuns:

Sevilla are cele mai multe UEL castigate din istorie (6 la numar), era favorita sa il ia si acum

| Paul0007 a răspuns:

Nu, l-am avut PAUZA GG la pariuri si am mai nimerit jucatorii la cartonase, a fost un super meci, sunt FAN SEVILLA de cand tragedia cu decesul Antonio Puerta! PSG - BAYERN tot PAUZA GG sau 2+ la pauza

| Paul0007 a răspuns:

Imi plac foarte mult Ever Banega si acest Lucas Ocampos, cred ca vor da lovitura cu el pe banii multi in 2-3 ani