| aleahimihaela a întrebat:

Buna as vrea sa stiu daca este tarziu la 18 ani sa faci spagatul sau sfoara, daca nu e inca tarziu as vrea sa stiu ce as putea sa fac pentru a reusi?

3 răspunsuri:
| MrSoapte a răspuns:

Exerseaza cat mai des!

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi bine sa vorbesti sau sa exersezi cu un prof de sport sau un antrenor e periculos de unul singur, eu stiu un caz in care cineva sa ambitionat si a reusit sa ajunga la spital cu picioarele dezbinate, nu-ti doresc ce a suferit el, bafta

| Anne0510 a răspuns:

Depinde. La varsta aceasta este greu sa mai poti face spagatul sau sfoara. Insa daca faci dansuri sau gmnastica foarte multa poti rausi.winking Funda? puppy dog eyes