| anonim_4396 a întrebat:

E vreo fata in București care vrea sa meargă cu mine la sala? (Sunt tot fata)
Nu am motivatie când ma duc singura, vreau compania cuiva.

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NUP, doar mi e urat sa merg singura. Am zis "fata" pentru ca s ar supara prietenul meu sa merg cu un baiat

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Eee pai dacă iubi nu merge sa te motiveze, îți trebuie alt iubi (ma ofer voluntar btw)

| Alinailies a răspuns:

Cel mai bine mergi singura, daca e cineva cu tine, va luati cu vorba si uitati de ce sunteti acolo.
Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alinailies):

Mi e lene sa ma duc singuracrying((((( dacă știu ca mai merg cu cineva sunt obligata sa merg oarecum pentru ca nu am cum sa încurc persoana respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune si tu un story de la sala pune locatia salii si zi Cine vine cu mine la sala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Puteam sa jur ca o sa veniți voi intelectualii lui pește cu răspunsuri din astea care nu au treaba cu intreabarea pusa de mine. La revedere

De ce nu te împrietenești cu cineva de la sala la care mergi? Cei mai mulți sunt deschiși.
Că așa, pe TPU, chiar dacă găsești pe cineva: sunt șanse destul de mici să frecventați aceeași sală sau măcar în aceeași zonă.

| IasminaIasmi2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba ca suntem intelectuali, dar mie una mi-ar fi frica sa merg cu cineva de pe TPU undeva. Adica nu poti sa stii cine este, nu toata lumea este cine predinte ca e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In orice zihappy

| Alinailies a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic ca, daca vrei neaparat la sala, imbraca-te, ia-ti echipamentul si fugi la sala, nu sta pe ganduri pentru ca n-o sa te mai duci niciodata. Hai ca poti! happy

| Louissa a răspuns:

Buna. Și eu sunt in aceeași situație. Chiar vreau sa ma pun pe treaba si sa ma tin de sala.Da-mi mesaj in privat cu numărul de telefon dacă vrei și îți scriu pe whatsapp. Sau lasa-mi instagramul in mesaj, eu nu pot Răspunde la mesaje pentru ca sunt junior și nu ma lasa, dar o sa îți scriu direct pe insta sau unde vrei tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Unknownzgw):

Merg la o sala de cartier, ca e mai aproape de locul unde stau, iar când ma duc eu sala ori e goală, ori sunt 2 persoane. N am văzut niciodată 3 persoane in plus fata de mine. Poate din cauza pandemiei, nu știu. In plus, oamenii cu care m-am intersectat pana acum nu au lăsat loc de discuții. "Mulți sunt deschiși", nu sunt. Și pe lângă asta, nu toți vin la aceeași ora ca mine. Asta era și scopul întrebării mele: sa gândesc pe cineva cu care sa merg împreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru IasminaIasmi2002):

Ok,la asta nu m-am gandit

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Alinailies):

Mulțumesc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mergi cu prietenul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu vrea. M am rugat de el o grămada. Și dacă l as convinge, ar trebui sa mergem doar in Weekend pentru ca el muncește in timpul săptămânii. Eu vreau sa merg cu cineva de 4-5 ori pe săptămâna gen

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de curiozitate in ce zonă este sala?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sector 4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nup

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Baaaai,asta e o idee tare. Cum nu m-am gândit? Sincer

| LightshotPumnalXZXZ a răspuns:

Auzi cati ani ai?

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine mai, culta lui peste prăjit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă ce disperat ești laughing)

| LightshotPumnalXZXZ a răspuns:

Mai bine du-te la un sport la sala nu cred ca trebuie sa mearga o fata pentru ca ea trebuie sa fie mai cuminte

| Werrich a răspuns:

Degeaba stergi intrebarea daca nu stergi si raspunsurile tale, ca e clar cine a pus intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Werrich):

Eh, nu voiam sa o șterg laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LightshotPumnalXZXZ):

| Drimmero a răspuns:

Ai ceva curaj daca ai iesi cu o persoana necunoscuta de pe un site ca asta.

| Legion7X a răspuns:

happy happy