| anonim_4396 a întrebat:

E vreo fata in București care vrea sa meargă cu mine la sala? (Sunt tot fata)
Nu am motivatie când ma duc singura, vreau compania cuiva.

36 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? Sa mergeti doar in weekend? Si eu muncesc 8-9 ore pe zi in timpul saptamanii si tot am timp de mai multe antrenamente.
NO EXCUSES!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Asa și te am întrebat eu ceva? Nici nu știu de ce te bagi in seama sau te Miri atât. Nu ești conștient ca nu toate persoanele sunt doritoare sa meargă la sala? Fa o flotare și lasă ne, pa

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti idioata? Eu explic ceva frumos si tu te ataci.
Taranca proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

laughing Pff

| cristi202 a răspuns:

Dar cu un mos ai merge? ☺
Eu am 50. Dar par mult mai tinar. Inca sunt necunoscuti care sa mi se adreseze cu "baiatul". Sufletul nu mi-a imbatrinit deloc.
Sotia mea nu s-ar supara sa merg la sala sa mai scap de grasimea ce a inceput sa se cam depuna (inca am o structura atletica)
Nici eu nu gasesc motivatie de unul singur.
☺☺☺
Sper ca stii de gluma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

Hahalaughing ma speriasem puțin