| RAY a întrebat:

Manchester City sau Chelsea? care credeti ca castiga si de ce?

Răspuns Câştigător
| AntonioCristian19 a răspuns:

City 99,9% dar s-au mai văzut "minuni" în fotbal, chiar Chelsea în 2012 la München, finala cu Bayern.

| Drimmero a răspuns (pentru AntonioCristian19):

Unul din misterele fotbalului a fost anul ala...dar lasa ca i s-a intors tot ghinionul din anii precedenti finalei. Penalty-ul ala decisiv ratat de Terry in finala din 2008 cu United cand a alunecat si a trimis in bara, hotia cu Barca din 2009 din semi-finala, s-au compensat.

| RAY explică (pentru AntonioCristian19):

S-a intamplat minunea

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

City cel mai probabil va castiga primul UCL din istorie, banii au ucis fotbalul, cu parere de rau o zic, insa ei sunt cea mai buna echipa a lumii din anul asta.

Guardiola>Tuchel, d-aia o sa castige City.

| Invictusman a răspuns:

City. Fiindcă e mai perseverenta, chelsea e instabila.
Dar dacă o sa joace cum o jucat cu real Madrid ii va pune mari probleme la City.