| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ouale crude subtiaza vocea? am inceput sa ma duc la sala si dimineata mananc cate un ou crud...dar nu vreau sa am vocea subtire(nu o am groasa oricum)dar nu vreau sa se subtieze,este adevarat? am mai auzit de la alti ca ouale crude te fac sa vorbesti mai,, balbait,, si iti produc mereu senzatia ca ai prea multa saliva in gura...este adevarat? ofer funda

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Basme,ia tu linistit dimineata crude pe stomacul gol, contin mult mai multa proteina decat gatite nu iti fac decat bine.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat