| anonim_4396 a întrebat:

Este bun un kebab după sala (cu sosuri) pentru a te ingrasa?

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine ar vrea sa faca sala si apoi sa consume "calorii nesanatoase" doar pentru a se ingrasa?
la fel de bine referitor la ceea ce doresti tu sunt buni cartofii prajiti, micii cu paine si bere etc
deci da si kebabul ajuta la ce doresti tu!
eu vin dintre cei care ar dori atunci cand fac sala sa dea jos tesutul adipos, pentru a avea o masa cat mai calitativa, nu sa pun in plus kg, dar na fiecare cu preferintele si constituria sa fizicawinking
succes!

| VoidEternal a răspuns:

La fel de buna cum e o palmă după o mângâiere.

Sau un șut în oo după o partidă.

| Lidia09 a răspuns:

Foarte gustos să știi.

| Simpatic a răspuns (pentru Lidia09):

Serviti asa ceva sau va cauzeaza la stomac?
https://youtu.be/a0ywdoEPWY0?feature=shared&t=242

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lidia09):

Tu esti superbă

| Lidia09 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mersihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lidia09):

Tu esti in poza?

| Lidia09 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt chiar eu, că poza e fotoshopată, dar semănăm puțin, desigur că avem unele trăsături diferite cum ar fi părul, al meu e șaten și desigur că eu sunt mai reală mai cu cearcăne, mai cu câte un coșlaughing dar în rest sunt destul de adecvatăhappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lidia09):

Ce varsta ai?

| Lidia09 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt destul de tânără, dar nu cred că ar trebui să dezvălui, informații personale despre mine

| BobTheCat a răspuns (pentru Lidia09):

Stiu ca nu este politicos sa ma bag in conversatiile altora, dar va felicit pentru raspunsul dumneavoastra! Foarte inteligent din partea voastra sa nu dezvaluiti astfel de detalii. happy Toate bune!

| VoidEternal a răspuns (pentru Lidia09):

Deșteaptă mișcare să nu-ți dezvălui vârsta, mai ales unui aproape pensionar, fetișist, semianalfabet (on a good day), borderline pedofil.

| Teodorile73 a răspuns:

Depinde ce sosuri dacă vrei îți recomand sosuri care conțin proteine ce-a ce este recomandat pentru masa musculara dar cel mai bine este să-ți faci de acasă înainte să pleci la sala
Baftă

| MickeyMouse788 a răspuns:

Nene anonim, fară kebab doar sport si fitness