| urlsalkf a întrebat:

Este ok daca o data la 20 de minute fac 50 de flotari?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca te tine organismul, da.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, vei intra in cartea recordurilorlaughing

| Cosmin86 a răspuns:

Antrenament de copil mic si firav, care vrea sa ramana firav.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Si unde pui atîtea flotări? Si eu fac, azi e ziua de flotari, ieri si miine repaus. Cam 210-220, in functie de cum am chef sa mai fac 2-3 peste numarul de 35 pe serie la care am ajuns. Totusi e problematic deja, diseara trebuie sa ma duc sa le duc la gunoi. Efectiv nu ai unde sa pui atitea flotari...

| johnnny123 a răspuns:

La fiecare 20 de minute te opresti din orice activitate si faci 50 de flotari?

| Werrich a răspuns:

Da, o sa ajungi flotant

Răspuns utilizator avertizat