| AyZ a întrebat:

Cum este mai bine sa fac flotari? Sa fac o data cate pot sau in mai multe serii cate putine flotari? Daca in mai multe serii spuneti-mi cate serii si cate flotari.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu le faceam combinat; incepeam cu 10-20 pe serie, pana ma obisnuiam, apoi faceam prima data 20, apoi 30-40, pana la epuizare, in fiecare seara. Acum nu stiu cum e mai bine, eu daca nu fac febra musculara nu sunt multumit laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Pentru ce? ce obiectiv ai?

| konon a răspuns:

Faci pe serii si toata seturile pana la epuizare....cu pauza de 3. Minute intre seturi

| AdyBen a răspuns:

Eu cred ca este mai bine sa faci cate 10-20 de flotari in 5-10 serii (depinde cate poti, cu pauza de cel putin 5-10 min intre ele)

| dany2001 a răspuns:

Ar trebui sa faci in mai multe seri...de exempu incepi de seara asta cu 10 flotari maine faci 11 dupa aia 12, 13, 14 si faci fana ajungi la rezultatele dirite...zic euwinking