| wintage a întrebat:

Este un aparat de fitness care se foloseste stand in pozitia sezut, picioarele putin indoite, abdomenul contractat si dand la un sac de box. Deci e un fel de box dar din pozitia sezut. Lucreaza muschii abdominali. Are cineva un link sau un nume?

2 răspunsuri:
| ElGreco88 a răspuns:

Odata ce muschii abdominali sunt in tensiune normal ca lucreaza. Bft

| wintage explică (pentru ElGreco88):

Bine... lucreaza si muschii bratului si tot ce e de la bazin in sus. Dar nu ma interesa asta ci numele aparatului.