| anilatacr a întrebat:

Este usor sa te dai pe skateboard?
Cam cat ar dura sa inveti sa mergi pe skateboard, perfect, fara sa cazi? Dar pana sa ajungi sa faci scheme?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Si eu practic skateboarding-ul! Sincer sa fiu am stiut sa ma dau pe el din prima doar uitandu-ma la altii! Pot spune ca sa te dai fara sa cazi deloc nu se poate nici odata happy! Dar sa inveti chestiile elementare echilibrul sa iei curbe etc le poti invata in maxim o saptamana! Dupa incepi cu trick-uri usoare gen ollie, switch! Uita-te pe youtube la Marius virgil constantin are toate tutorialele de care ai nevoie pentru trick-uri si foarte explicite!

1 răspuns: