| alex999 a întrebat:

Eu am astm bronsic. Ce sporturi imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Iti recomand box, karate, lupte de strada, si inotul cu maimile si picioarele lagate, mult noroc.

4 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Nu trebuie sa faci exercitii cardiovasculare, care te obosesc rau.
Sa nu faci: Inot, aerobic, alergat, atletiscm etc.
Poti face sala sa ridici gantere greutati etc ca de la alea nu obosesti

| KONSTANTIN a răspuns:

Wiliam esti nebun? aest copil nu poate respira regulat cum sai recomanzi? box, karate, lupte?:-W u esti un bataus isi bate joc de tine alex astea iti face numai rau

alex eu iti recomand asa: sahul, table, plimbari prin parc, joaca fotbal si stai portar happy william nu stie o fii vreun copil de 10 ani

| Desabafo a răspuns:

Si eu am astm bronsic si fac rugby de 2 ani

| alex999 explică:

Maverick are dreptate.Am 11 ani.