| Zvoristeanu_Cosmin_1986 a întrebat:

,eu am dat 50 de goluri intr-o vara la antrenamente la fotbal :nu la suturi la poarta sau la altceva la meciul in sine; aici sunt cei mai buni din dorohoi; daca am dat atatea goluri am sanse sa joc la o echipa cel putin de divizia b?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te si da test/proba de joc la o echipa de Liga a II-a si vezi daca reusesti, noi nu putem ghici cat de bun esti.

| Spitz10 a răspuns:

Bah depinde si de echipa, ca daca echipa nu era buna, nai tu frica ca nu dadeai atatea

| KindduOullie a răspuns:

Ai avea sanse oricum nu omu face echipa, doar de aia se spune echipa ca este lucru in echipa tongue

| asd23 a răspuns:

Doamne... ai probleme serioase!