| GoldCookiez a întrebat:

Eu beau un shake proteic dupa antrenament, acela fiind alcatuit din pudra proteica si lapte pot sa mai adaug gen o banana sau ceva la acel shake la mixer? are efecte mai bune?

3 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Dupa antrenament consuma-l cu apa pentru o absorbtie mai rapida. Poti adauga si o banana pentru continutul de carbo, desi ar fi mai recomandat sa pui dextroza si/sau maltodextrina.

| GoldCookiez explică (pentru Dkgray):

Da-mi ex de shake al tau happy

| Dkgray a răspuns (pentru GoldCookiez):

Izolat proteic de zer + creatina + glutamina + dextroza + apa