| GoldCookiez a întrebat:

Eu m-am apucat acasa de tras de gantere si de alergat cu greutati la picioare am 14 ani.happy..si vreau sa stiu ce ar trebui sa mananc va rog dati-mi informati. dau funda si raman datorhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu mai asculta fel de fel de prostii. Ia si baga masiv in tine fasole, carne, oua, lactate etc si trage masiv si corect. Daca le faci corecte exercitiile si le faci cu cap o sa ajungi mare campion.

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Ai grija ce fel de exercitii faci, unele dintre ele te opresc din crescut in inaltime, mai bine intreaba un doctor ce fel de exercitii trebuie sa faci, din cate stiam eu de greutati e bine sa te apuci pe la 21-22 de ani cand corpul a terminat de crescut.

| TPUSenior01 a răspuns:

Da trebuie sa mananci bine pentru ca organismul muncit nu face bine fara mancare adica ppoti lesina big grin
si o sa-ti fie rau si nu mai poti face nimic

| paulthebest a răspuns:

Frate daca faci asa ceva eu te indemn sa mananci cat mai bine cu cat mai multe calorii si sa mananci regulat :dimineata pranz seara