| anonim_4396 a întrebat:

Exista exercitii Pentru Lungirea Gatului?

6 răspunsuri:
| AnonimFaraPereche a răspuns:

Pai eu una am gâtul lung pentru ca atunci cand eram mica m-a scos moaşa din cadă de gât in dus de vreo două ori, in rest nu cred ca exista exercitii pentru lungirea lui mai ales daca numai esti bebeluş sa ai oasele moi.

| Arthiom a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

laughing te rog sa ma ierti pentru emoticon dar asa ceva n-am mai auzit (ma refer la neglijenta moasei)

| Arthiom a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Http://growtallerwithshinlengthening.com/neck-html
Sper ca te ajuta, nu exagera totusi.

| AnonimFaraPereche a răspuns (pentru Arthiom):

A avut curaj ca si bunica i-a zis "Te bagi Mărie?" laughing)

| gardianuf a răspuns:

Salut, in primul rand e cam ciudat sa ai gatul foarte mare, in fine este problema ta poti incerca sa faci intinderi. De regula sa-l fortezi si sa-l lasi cateva secunde in toate pozitiile.
Nu-ti recomand, nici nu e bine sa ai gatul prea mare, bafta!