| anonim_4396 a întrebat:

Extratereştri printre noi?
https://www.facebook.com/stantonwarriors/videos/10152411 434258889/

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Absolut... nici nu se pune problema sa aiba experienta... "Doamne feri" straight face

| sabin89 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Treaba cu scaunul ăla pe sârmă şi ea stând pe scaun e...de groază. happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru sabin89):

De groaza sau nu, experienta si-a spus cuvantul, asta intr-o lumea reala-realista, ca daca e s-o luam cu fantasme si extraterestri... vai, vai.

| sabin89 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Normal că nu e vorba de extratereştri, m-am exprimat şi eu metaforic happy
Am considerat că e ceva frumos de văzut.