| Raisaandreea a întrebat:

Fac gimnastică de acasă de la 5 ani fără ajutor (acum am 10) și cam vreau să mă dau la antrenament.Este târziu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce cauti la 10 ani pe acest forum, cand scrie clar ca este INTERZIS copiilor sub 12 ani?

| ioana748 a răspuns:

Buna,
De ce nu. Mai ales ca ai facut exerciții acasa.
Mult succes❤️

| Animeforlifee9921 a răspuns:

In atentia doamnei Violetta:
Nu vreau sa va critic sau ceva, dar poate fata a vrut si ea pareri, asta nu inseamna ca trebuie sa ii sarim toti in cap pe motiv ca "ce cauti pe TPU de la 10 ani?" Poate nu are pe cine sa intrebe in realitate.
Cred ca mai stiti si dvs. fazele de anul trecut, cand recunosc ca si eu am fost nesimtita:"mai lasati-ma cu cartile voastre cu tot" si ca v-am vorbit la per tu, nestiind ca aveti peste 50 de ani, dar nici dvs nu ati procedat corect, adresandu-mi niste cuvinte suparatoare, care m-au facut mai devreme sau mai tarziu sa va dau block. Dupa parerea mea, comunismul s-a terminat de mult si eu zic ca nu merita sa le sariti in cap tuturor.
Asta a fost ca un avertisment, daca aveti rabdare sa il cititi.
Sanatate si sa auzim numai de bine!
Iar tu, eu zic ca nu e prea tarziu sa mergi la antrenament, atata timp cat te-ai antrenat de acasa pana acum.