| Persen a întrebat:

Fac sala de un an,am piept ok,spate, doar că brațele îmi sunt foarte firave, mai ales de la încheietura în sus până în biceps, chiar nu mai știu ce exerciții sa mai fac

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal si recomandat este sa faci un sport de echipa (baschet, volei, handbal) ori inot, care-ti dezvolta corpul uniform, frumos si armonios.

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

Asigura te ca ai forma foarte buna. Nu te focusa pe greutati mari, ci mai degraba medii spre mici dar multe repetari si forma corecta. Cauta forearm training si gasesti exercitii. Cat despre marime, mananca mai mult ca sa pui pe tine, nu poti pune muschi din nimic.