| PaulDjokovic a întrebat:

Facand abstractie de fotbal, care presupun ca este sportul preferat al celor mai multi(nu si al meu), care este sportul vostru preferat? Eu unul iubesc tenisul. Voi?

8 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Paaai...basket, parokur free running ( tot legat de parkour)...umm. inot (ocazional)

| Karizma a răspuns:

Si mie mi-se pare tenisul un sport interesant, eu chai am fost la concursuri dar m-am lasta de meserie din cauza oboselii.

| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai imi place baschetul.

| Hollywood a răspuns:

Tenis cu piciorul

| Hallie a răspuns:

Hey.Si mie imi place tennisul( de camp).

| CuteLittleKitty a răspuns:

Mie imi place tennisul. Dar de asemenea imi place inotul (sincron) si competitiv. Dar si dansul sporitv!

| SinCara a răspuns:

Al meu este footbalul.Imi place foarte mult,il practic de placere, dar vreau si sa fac putina performanta avand in vedere ca am si putin talent, nu vreau sa ma laud.Este un sport de distractie, dar care te poate face si un om cunoscut.Toate sporturile sunt frumoase, dar fiecare cu talentul si placerea luihappy.

| Teo_9177 a răspuns:

Baschetul si handbalul; ca tot fac la schoala ambele