| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

FCSB-CFR CLUJ in etapa 10 din play-off o sa fie cu titlul pe masa? Sau cum este de fapt?

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

CFR Cluj va fi din nou Campioana Romaniei.
Aproape sigur trofeul va veni la Cluj inainte de ultimul meci.
In caz de egalitate de puncte, tot CFR e campioana, datorita regulii play-off.
Sanse aproape 0 pentru oite. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Cea mai hoata echipa de dupa Revolutie incoace!

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

"Toti stelistii au o rana, CFR e campioana." laughing
Nu stiu daca esti oita sau nu, parca ai zis ca nu te uiti la Liga 1.

De fcsb se ocupa Tucudean, dar stai linistit ca pe voi va asteapta Hazard, mult mai grav. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Cand urmaream liga 1 eram stelist, dar nu ma mai intereseaza campionatul asta de 2 parale. Si cand urmaream liga 1 CFR tot era fruntasa la furaciuni, in perioada 2008-2010.

Intr-o eventuala finala sansele sunt 50-50, nu mai comentez de top 4 pentru ca s-au dus sansele, am pierdut rusinos meciuri pe care trebuia sa le castigam,, apararea e praf, daca echipa nu va fi stabilizata la vara atunci ne asteapta mediocritatea!
Ma oftica doar faptul ca Chelsea, Spurs si United nu sunt cu nimic mai presus decat Arsenal dar totusi au sanse ceva mai mari la locul de UCL,, oricum nu are forta Arsenal de competitia aia, ramane totusi sa vedem daca prindem finala si daca o si castigam.

| Plato a răspuns (pentru Drimmero):

Defensiva e deficitara si la Chelsea. Individual toti imi par buni, dar undeva nu fac conexiune.
Pacat ca nu avem un varf bun de careu. Giroud si Higuaín nu ma incanta, chiar daca Giroud are multe goluri marcate, nu il vad un atacant decisiv.

| Drimmero a răspuns (pentru Plato):

Giroud bwhahahaha, atacantul cu 0 suturi la mondial. Asta n-a fost niciodata fotbalist cat timp a jucat la Arsenal, n-a fost decisiv in vreun meci mare,, cate ratari a avut cu poarta goala sau cu ea in fata, practic de la returul cu Monaco din 2015 nu-l mai suport.

Tocmai ce ziceam ca nu sunt niciuna din cele 3 mai presus decat tunari, inca se joaca clasarea pe locurile 3 si 4 desi mi-e greu sa cred ca Arsenal va ajunge acolo.

| DANNY1004 a răspuns:

Cu titlul sub masa din pacate, pentru ca in realitate nu mai are cum sa il piarda CFR, chiar daca teoretic e posibil.