| anonim_4396 a întrebat:

Finala mică s-a jucat intre Germania si Portugalia? Care a fost pe locul 3?

Răspuns Câştigător
| Radu_7899 a răspuns:

La euro nu se joaca finala micahappy, doar la mondialebig grin!

| floresdemayo a răspuns (pentru Radu_7899):

Si locul trei cine l-a ocupat? Cum s-a facut clasamentul?

| Radu_7899 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu se face clasamentul la euro, doar locurile 1 si 2 conteaza!

| Ioandelasal a răspuns (pentru floresdemayo):

Locul 3 a fost ocupat de invinsa campioanei europene, respectiv de Portugalia, nu se joaca finala mica la CE. Numai bine!

7 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Din 1980 nu se mai joaca finala mica. Dar, cred, ca Portugalia s-a clasat pe locul 3. Ei au fost eliminati la penalty-uri dupa 0-0, iar nemtii au pierdut cu 2-1. Deci golaveraj "superior" pentru iberici.