| m4r1us a întrebat:

Fotbalul este cel mai iubit sport? mie nu prea imi place mai mult imi place wreslingul dar ce ziceti fotbalul ar putea vreodata sa nu mai existe? de ex cum ziceam daca ar lua multi droguri sau interlopi aia 100% nu joaca cei care mai sunt dependenti de nu stiu de calcualtor de ex la fel ca numai la pc se gandesc asa deci ce ziceti de fotbal ar putea vreodata sa nu mai existe?

Răspuns Câştigător
| radupopa a răspuns:

Sunt mai multe cazuri:
1.Ar mai exista pentru ca si drogat poti juca.
2.Nu s-ar mai juca deoarece cei care practica fotbal si consuma droguri, fie ar muri, fie ar fi prea bolnavi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că trebuie să mai creşti. Nu de alta, dar eşti departe de a şti ce spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o regulă, la categoria " Sport " să fie postate întrebări dificil de înţeles şi fără prea multe semne de punctuaţie(sau are ceva mesaje subliminale pe care nu le văd eu)?

Fotbalul este un sport adevărat, pe care-l practicau în urmă cu câţiva ani doar sportivii adevăraţi, dar din 2000 încoace au început să apară foarte multe rahaturi. Wrestlingul este un show, unde nişte atleţi profesionişti, bine antrenaţi, îşi demonstrează unele calităţi de actori. Cei care reuşesc să se descurce bine şi ca atleţi şi ca actori, rămân, cei care nu, zboară.