| dudu_3763 a întrebat:

Ati fost vreodata dependenti de droguri?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu am consumat niciodata stupefiante.

| Libelle a răspuns:

Nu...niciodata. tu?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Am folosit o data morfina la o operatie in spital, adica a folosit-o doctorul pe mine, dar nu am devenit dependenta!

| madalicious a răspuns:

Nu. N-am fost in viata mea dependenta de un anumit lucru. Daca sunt dependenta de o persoana aia este mama.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu...si nu cred ca o sa fiu prea curand deoarece nu consum laughing
sunt genu de persoana care se lasa greu manipulata rolling on the floor)

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Crezi că dacă a fost sau este cineva de pe-aici îţi va recunoaşte public pe site?! Hai să fim serioşi!

| Evaa a răspuns:

De obicei nu sunt dependenta.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Nulaughing doamne fereste :-o [-x