| cali97 a întrebat:

Fratilor, stie careva o terasa/bar/pub orice unde se poate vedea Barcelona-Arsenal sau Bayern-Juventus in seara asta?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Gasesti cam la 90-95% din terase meciurile din UCL din seara asta. Cel putin la mine la Mangalia asa e.

| Drimmero a răspuns:

In orice local unde au tv-uri!

| cali97 explică (pentru Drimmero):

Nu cred ca poti sa il vezi pe un tv cu UPC...sau poate il vedem pe Discovery?

| Drimmero a răspuns (pentru cali97):

Iti dau eu un livestream bun daca vrei. Bayern-Juve 0-2 la pauza, asta da surpriza. La Arsenal ma asteptam s-o ia pe coaja si aici! http://www.sport365.live/......al/768/432
http://www.sport365.live/......s/960/540!
Spor la meciuri!

| cali97 explică (pentru Drimmero):

Pana la urma mi.am găsit livestream și eu. Mersi oricum. COYG

| Drimmero a răspuns (pentru cali97):

COYG# 1-1, se poate frate! Orice este posibil!

| cali97 explică (pentru Drimmero):

Trebuia sa facă welbeck 2-1 acolo. Chiar am sperat pana a dat Suarez golu. Oricum COYG

| Sellak a răspuns:

In primul rand spune de unde esti frate. Ca daca iti zic un bar de la mine din Brasov si tu esti din Timisoara, nu prea cred ca iti e de folos... asa-i? Zi din ce oras esti mai intai.

| Ioscaa1 a răspuns:

Daca esti din Timisoara, du-te in Black Box.

| cali97 explică:

Am uitat sa scriu in Timisoara, scuzati!