| VladoiuDany a întrebat:

Funda asigurata! Este bun acest program?
LUNI : Piept
MARTI:biceps, antebrat
MIERCURI:abdomen, spate deltoid
JOI:triceps, coapse, gambe
VINERI:trapez, piept, abdomen
SAMBATA:biceps, antebrat
DUMINICA:deltoid, abdomen

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Dany,
Programul tau nu iti asigura nici o zi de odihna pe saptamana. Asta o sa duca la supra-antrenament, si progresele tale se vor opri destul de repede.
Incearca programul asta si zi-mi cum iti merge:
http://hunkbody.ro/exemplu-de-antrenament-cu-greutati-pentru-ectomorfi/
Spor!

3 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Daca vrei sa te supraantrenezi este foarte bun. Iti las si un link sa citesti despre supraantrenament, ca din intrebarea pusa reiese ca nu stii ce este:
http://www.getfit.ro/......entul.html

| uuueeeccc a răspuns:

Dany mama iti recomand Insanity workoutwinking e cel mai tare.

| Snupic a răspuns:

Acum depinde ca daca o sa le faci pe toate nu o sa reusesti mai bine ia-ti 3 grupe de muschi si le lucrezi mai mult dar in paralel si pe celelalte si dupa ce ai facut cele 3 grupe iti algei alte 3 da in acelasi timp le faci si pe astea 3 ca sa le pastrezi