| Laviiiiii a întrebat:

Funda. BunahappyCine imi spune si mie ce fotbalist are numarul 2 la Fc Steaua Bucuresti? Cine are numarul 2 acum in prezent dar daca stiti cine l-a avut si inainte e cu atat mai bine. Funda pentru raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| bogdyronaldo99 a răspuns:

In trecut (2008-2009) george ogararu
in prezent(2011-2012)gabriel matei

5 răspunsuri:
| WeedMan a răspuns:

Numarul 2 il are Gabi Matei care acum e accidentat si o sa lipseasca pana in retur.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Gabriel Matei este jucatorul stelei cu numarul 2

| SkyIsTheLimit a răspuns:

Gabriel Matei este numarul 2 la Steaua acum.

| bkb300 a răspuns:

Ogararu la avut inainte si acum il are Iordan Valkov Todorov

| alexmarian08 a răspuns:

Numarul 2 il are acum Gabi Matei si o sa lipseasca ceva vreme si in 2008-2009 era George Ogaru sper sa-ti fie de folos