| shorty93 a întrebat:

FUNDA! Pentru cel care ghiceste scorul de la meciul de diseara de la ora 20:00 intre FC Timisoara si Otelul Galati :d Sper sa bata Poli love struck

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

2-1 pentru otelul! desi sunt din bihor, din vest, cad de cat aproape de timisoara tin cu otelultongue

11 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

0-0 se vor anihila reciprc

| jean4 a răspuns:

Otelul Galati ea si bate Timisoara ca e praf, nu are ce cauta Timisoara in Champions League. Bate sigur cu 1-0.

| mada1 a răspuns:

2-2

| IonutGosa a răspuns:

2-0 pentru Poli Timisoara.zic si eulaughingconfused

| BRG a răspuns:

Cred că va fi egal 1-1

| AnaAmalia31 a răspuns:

1-0... asta mi-a trecut prin cap

| AnaAmalia31 a răspuns:

1-0... ic si eu la inimereala

| Eyezonfire a răspuns:

0-1

| Denis06 a răspuns:

Bate POLI :X:X 2-1 (cum spune si "vulturandrei" va demonstra ca se poate castiga campionatul si fara mita)

| Raiden a răspuns:

2-1 pentru Otelul.

| shorty93 explică:

Sincer, Poli merita sa castigewinking love struck