| Panda13 a întrebat:

Hei vreau sa imi raspundeti cat mai repede: Cata fost scorul la meciul Steaua-Otelul Galati? fara minciuni!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un 1-1 jegos. Un meci slab făcut de Steaua şi unul penibil făcut de Oţelul. Câteva faze mai bune din partea ambelor părţi prin Iorga(la Oţelul) şi Chipciu(la Steaua) şi în rest nimic. Un fundaş dreapta total paralel cu meciul la Steaua şi un portar al Oţelului în zi mare.

Oţelul cu tot cu suporterii ei s-a scăldat în rahat pe tot parcursul meciului, iar la final le-a ieşit " mândria " prin toate găurile, că au reuşit să înşele din nou cursul firesc al lucrurilor şi să scoată un egal din prost noroc cu Steaua. Mizerie.

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cu fericire si mandrie spun ca scorul a fost 1-1.

| Miranda29 a răspuns:

A fost egal 1-1

| alexs99 a răspuns:

Meciul Steaua-Otelul Galati s-a terminat cu scorul de 1-1.

| Ibrahimovic a răspuns:

Puteai foarte bine sa cauti pe Google..de asta s-a inventat!

| RCristofor a răspuns:

Egal, 1-1...

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Din pacate meciul s-a incheiat cu un egal 1-1 golul egalizator marcat in prelungiri de otelul...

| DjAnOnIm0001 a răspuns:

1-1 egal crying