| Eu18 a întrebat:

Genoflexiunile si fandari ma pot ajuta sa maresc viteza? Acum nu prea am timp sa fac mai multe sprinturi si de aia as vrea sa stiu.

3 răspunsuri:
| ThQ a răspuns:

Genoflexiunile ajuta la dezvoltarea muschilor la picioare, iar fandarile ajuta la mobilitate funda plzz

| stefan573 a răspuns:

Da te pot ajuta dar uite aici un link pentru a face exercitii :http://www.niggerul.ro/......-invidiat/ ai acolo un video si il faci bafta multa;):)

| CybeRAthlete a răspuns:

Nu stiu cat de mult te pot ajuta, cert este ca muschii se dezvolta dupa ce ii indemni sa faca.
Gen : unui alergator de maraton,muschii s-au obisnuit sa lucreze intr-un anumit mod, de aceea nu obosesc, cat despre un alergator de sprinturi ai carui muschi s-au obisnuit cu contractare rapida pe distante scurte, nu va putea participa niciodata la un maraton si invers - logic...
bafta