| JusTPauL a întrebat:

Glutamina sau bcaa, voi care o preferati?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

De ambele ai nevoie pentru a creste in masa musculara, ai nevoie de proteina completa pe care o gasesti in carne, lapte, oua, branza etc. (sau in pudrele proteice)

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"pe care", ca nu suntem analfabeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt inutile, glutamina este un aminoacid care il produce corpul singur, iar BCAA sunt doar scame, adica pãr.
Doar bani aruncati

| Kerre a răspuns:

Acum tu decizi de care ai mai mare nevoie sau o preferi, dar daca ai pus intrebarea "voi care o preferati?" pai atunci raspunsul meu ar fi BCAA.