| lyTTTT a întrebat:

Handabalul ajuta la slabit sau inaltat? :d

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Orice sport te ajuta la slabit, si categoric ca te va ajuta sa te inaltiwinking

| Holocaust a răspuns:

-Handbalul-ajuta la tonifierea muschilor, a anumitor grupe.E destul de frumos.
Daca vrei sa cresti in inaltime, apuca-te de inot.Habar n-ai cate avantaje poate avea...

| BlondiNNNa a răspuns:

Hanbalul ajuta la la inaltat si la facut muschi.:d

| ERIS a răspuns:

Handbalul ajuta la inaltat si la facut muschi depinde cat de mult antrenament faci. De slabit nu se pune vorba. Sa slabesti la handbal e ca si cum ai spune ca baschetul te face mic laughing Nu te faci asa inalt ca atunci cand joci baschet dar te faci inalt si cu handbalul