| cristinaioana348 a întrebat:

Hei. Am 16 ani si am facut handbal vreo 4. M am lasat de ceva timp iar acum vreau sa ma reapuc sa fac performanta. Ma intai o sa fiu la o echipa mica, dar vreau sa ajung departe. Stie cineva cum as putea ajunge la o echipa mult mai cunoscuta de junioare? Sunt din constanta

Răspuns Câştigător
| Lagorúthon a răspuns:

Prin exercitiu. O sa te vada antrenorul, o sa te duca in campionate, dupa care o sa te vada antrenorii de la echipele mari si te vor lua cu ei.