| Lidia028 a întrebat:

Hei. Am 16 ani. Am mai facut pana acum gimnastica si 4 ani de innot. Am 1'75. Vreau sa ma apuc de handbal acum, sunt la echipa scolii. Stiu ca e foarte tarziu ca sa incepi la 16 ani, dar nu am trait in Romania, in strainatate nu era asa "cautat" handbalul. La 15 ani am pus mana pentru prima data pe o minge de handbal si de atunci nu am mai lasat-o. Tin sa mentionez ca sunt portar. Nu visez eu sa ajung mare jucatoare, ca sunt constienta ca nu am sanse. Intrebarea mea e daca as avea sanse sa joc la un club, nu chiar acum. Dar putin mai incolo, dupa ce invat, sa pot juca la junioare 1 macar.

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Da, ai sanse. Trebuie sa te evidentiezi la concursuri de talie inalta.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai chemare si dragoste fata de acest sport, ai toate sansele sa-ti indeplinesti visul: nu este deloc tarziu.

| Ravenborn a răspuns:

Dacă te chinui din greu, desigur. dacă îți place sportul ăsta, și dai tot ce poți. succes :3

Răspuns utilizator avertizat
| Lidia028 explică:

Va multumesc mult!

| Lidia028 explică:

Multumesc mult, asta o sa fac, o sa dau tot ce pot! :3