| Theformer a întrebat:

Hei, am facut analizele dimineata si nu stiu daca este bine pentru organism sa imping sau sa trag greutati ziua asta sau urmatoarea, sau cand o fi

si daca fac doar la picioare ma poate afecta? sau considerand ca mi-a extras doar mai putin decat la donatie de sange, nu m-ar afecta sa mi se regenereze
daca poate cineva sa-mi spuna,
programu meu saptamanal e push/pull/legs

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este specificat peste tot: in ziua cand ai facut analize medicale de sange, sau ai donat sange, NU faci efort fizic. Se recomanda mult repaus, odihna, hrana sanatoasa si sa nu faci efort cu mana din care ti s-a luat sange.

| DovleacTurbat a răspuns:

Nu te afecteaza cu nimic ca nu ti-au luat 5l de sange. Bea multa apa, mananca bine si te poti antrena.