| Katen a întrebat:

Hei!
De o saptamana m-am apucat de arta pariurilor (fotbal) si am o curiozitate( de om tampit). De exemplu la Betcafearena am un bilet castigator, mi-au iesit toate meciurile, ma duc cu el direct la agentie sau trebuie sa completez alea de pe spatele biletului cu CNP alea alea?

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Completezi biletul cu datele personale, te duci la agentia unde ai pus biletul si iti da banii..atentie, daca nu ai 18 ani nu completa cu datele tale personale.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da.

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuiesc toate completate.

| Adryan17 a răspuns:

Cam da. Acolo o sa-ti zica ce mai ai nevoie.