| Respekt a întrebat:

Hei, hei, hei vreau sa stiu cum pot sa scap de burta, dar sa raman la aceeasi greutate. Acum am 65 kg si... vreau sa fac abdomenul, sa dau burta joshappy Sper sa ma ajutati si vreau sa raspund cineva care stie, ci nu cineva care isi da cu parerea.

Cu respect, Respekt

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Incearca sa te duci la sala si sa faci exercitii pentru abdomen. thinking

| jewnina a răspuns:

Din experienta mea personala eu iti recomand sa alergi cam 1h si 15 min de vreo 2-3 ori pe saptamana. Daca faci doar sala nu o sa scapi de burta, doar o sa dezvolti masa musculara. Deci, alergat pentru slabit grasimea + sala pentru a dezvolta masa musculara.

Cu respect, Jewnina

| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

Si eu am trecut prin aceeasi problema. Încearca să alergi mult (eu am alergat un 1 km în fiecare seara) și să faci multe abdomene. Dupa 1 saptamana sau doua deja se va vedea diferenta.

| Respekt explică:

A facut careva dintre voi sala? sau le are cu dietele?

Cu respect, Respekt