| alexenderu2104 a întrebat:

Hei salut TPU, daca am 1.73 si 82kg cam cat ar trebui sa dau jos? Adica cat ar trebui sa am in medie.

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mai poti adauga cateva kilograme ( de masa musculara, nu de grasime )

3 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Intră pe website-ul ăsta fiindcă ai calculator de masă corporală raportată la înălţime. Succes. Funda?
http://m.csid.ro/calculator-greutate-ideala/

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca reusesti sa dai jos 8-10 kg e OK. Maxim 74-75 kg ar trebui sa ai.

| Pabibabum09 a răspuns:

Este bine, avand in vedere ca esti baiat (cred, dupa numele tau).