| IonGeorgica a întrebat:

Hei stiti daca cumva o sa ma apuc de skateboard peste ceva luni, sunt sanse sa imi rup mana din nou avand in vedere ca mi-am rupt-o in septembrie 2014 in jurul humerusului? Adica acum am facut operatia de mult si merge la fel ca inainte mana,dar sunt sanse sa mi-o rup din nou daca de exemplu cad de pe skateboard? Adica sigur o sa cad de ceva ori, dar ma intreb.

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Depinde cat de bun esti, dar ai sanse mari sa o rupi din nou. Skateboardul, mai ales daca faci acrobatii, este periculos. Poti incerca sa cazi pe partea opusa.