| Băă_Violeta_2000 a întrebat:

Am apelat la voi, deoarece am si eu nevoie de un sfat. Am 15 ani (fac 16 in noiembrie) si 1.64 inaltime. In vara aceasta vreau sa ma apuc sa fac un sport, insa nu am idee. Ce ati putea sa imi recomandati? Rog seriozitate, Multumesc

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Basket, pare obositor dar e mega tare daca il incerci, poti sa faci Gioghing (asa se pronunta nu stiu cum se scrie, siur nu am scris corect), trebuie sa fugi, de obicei dimineata pe nemincate. dar nu conteza fugi doar si respira corect! Apucate pur si simplu de practicat exercitii, cauta pe net, la inceput s-ar putea sa te plictisesti dar dupa s-ar putea sa-ti placa happy. Inotul-daca vei progresa nici nu stii cum faci inot de performanta, in plus e foarte benefic pentru spate.In general sportul si miscarea sunt foarte importante.Iti doresc bafta si o vara frumoasa, toate cele bunewinking happy
Scz pentru greselile gramaticale happywinking

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Orice te atrage pe tine atata timp cat implica miscare.

| Adda5 a răspuns:

Dacă ești slăbuță ar fi bine dans, volei, balet.

| Băă_Violeta_2000 explică (pentru Adda5):

Dansuri am facut vreo 4 ani, iar baletul nu ma atrage.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Inot, dans sportiv, dans modern, streat dance, tenis, volei, baschet, handbal, polo etc